دانستنی های قهوه, دانش قهوه

بهترین کافه های شهر لندن

بهترین کافه های شهر لندن

اگر سفری به شهر لندن در پیش دارید و تمایل به صرف زمان برای تفریح در مکان‌هایی مانند کافی شاپ‌ها در آنجا دارید ، ما به شما بهترین کافی‌ شا‌پ‌های این شهر را معرفی خواهیم کرد. در روزهای سرد زمستانی و همچنین گرم تابستانی ، نوشیدن یک نوشیدنی مناسب می‌تواند کمک بزرگی برای انسان باشد. هدف ما در این مطلب معرفی بهرتین کافی‌ شاپ‌های شهر لندن است.

قهوه خانه روکسی

دستورالعملها در این کافه ، شامل بهترین غذاها با پخت و دم مناسب است که توسط سه خواهر به مشتریان عرضه می‌شود. این کافی شاپ حدودا در دهه 80 میلادی در اطراف خیابان ترمینونس ( Terminus ) افتتاح شد و و بعدها شعبه‌ای بزرگتر در نزدیکی میدان چمبرلین باز شد . برای صرف صبحانه مکان مناسبی است ولی به سرعت پر از جمعیت خواهد شد. تخم مرغ‌های آب پز این کافه بسیار مشهور است.

بهترین کافه های شهر لندن

کافه خیابان کمبریج

این کافه در هتل هنری با نام آرتیست رزیدنس قرار دارد. در آشپزخانه‌ی این کافه ، آشپزهای ماهری وجود دارند که می‌توانند غذایی بسیار خوشمزه برای شما فراهم آورند .

بهترین کافه های شهر لندن

[alert style=”success”] بهترین شهر ها برای علاقه مندان به قهوه [/alert]

تینا

هر زمان که به این کفاه کوچک در مجله دالستون وارد شوید ، شگفت زده خواهید شد. اگر بعد از دوماه مجددا به این کافه بروید گمان خواهید کرد که اشتباها به مکانی دیگر رفته اید. و این به خاط تغییرات دکوراسیون این کافه می‌باشد. دیوارها هرچند یکبار با رنگی متفاوت تغییر خواند کرد و دکوراسین کافه تینا عوض خواهد شد اما نوشیدنیهای این کافه همان کیفیت مطلوب خود را خواخند داشت.

بهترین کافه های شهر لندن

کافه بائو

یکی دیگر از کافه های بسیار مشهور لندن کافه بائو است که به دلیل قهوه بسیار مطلوب و باکیفیت خود معروف شده است. این کافه با ادغام سبک بریتانیایی قدیمی و سبک آسیایی توانسته است محیطی بسیار جذاب و آرام برای مشتریان فراهم آورد.

بهترین کافه های شهر لندن

کافه مونوکل

این کافه در خیابان چیلترن و جزئی از یک مجله‌ی بزرگ است که بهترین رست را در شهر لندن بر روی قهوه ها اعمال می‌کند. این کافه کوچک است اما منوی بزرگی را پوشش می‌دهد و از نوشدنی‌های قهوه تازه تا چای برای آن دسته از مردان انگلیسی که هنوز چایی را ترجیح می‌دهند در بر میگیرد. در منوی این کافه تعدادی ساندویچ نیز به چشم می‌خورد.

بهترین کافه های شهر لندن

کافه مقصد (destination )

برخی از کافه‌ها صرفا برای نوشیدن یک فنجان قهوه است مانند کافه دیستینیشن . این کافه با فضایی کوچک با جمع آوری برخی از محصولات ویکتوریا یک جاذبه‌ی گردشگری ایجاد کرده است که هر شخص را به خود جلب خواهد کرد. در کنار قهوه ، بهترین صبحانه ها و نهار ها در این کافه سرو می‌شود .

بهترین کافه های شهر لندن

کافه خیابان تیلور باریستا

کافه خیابان تیلور به خاطر مکان اولیه خود به این نام معروف شده است. در این کافه بهترین ، شیرین ترین و کرمی ترین کاپوچینو در آن حوالی را به مردم ارائه می‌دهد . در این کافه قسمتی وجود دارد که اگر مشتری ثابت باشدی می‌توانید عکسی ار خود داخل آن قرار دهید .

بهترین کافه های شهر لندن

کافه هالی

لندن به شهری هیمشه ابری و بارانی معروف است. اگر در زمان باران می‌خواهید از خیس شدن در امان بمانید و در مکانی ارزان قهوه‌ای نوش جان کنید بهترین مکان کافه هالی است. این کافه به سبک کالیفرنیا طراحی و ساخته شده و به شهروندان انگلیسی که به سبک آمریکایی علاقه مند هستن سرویس می‌دهد.

بهترین کافه های شهر لندن

کافه اسپرسو خیابان استور

در این کافه با پخش موسیقی به طور پیش فرض ، فضایی بسیار رمانتیک ایجاد شده است و مناسب برای ملاقات های عاشقانه می‌باشد. محیط داخلی آن با نورهایی بسیار زیبا تزئین شده که چشم هرکس را به خود خیره مینماید و شما می‌توانید از صبحانه‌ای لذیذ لذت ببرید و تا ظهر برای نهار منتظر بمانید.

بهترین کافه های شهر لندن

اتاق اسپرسو

اگر برای شما مکان و زیبایی و بزرگ بودن فنجان و زیباییهای ظاهری هیچ تفاوتی ندارد و فقط به دنبال قهوه هستید که نوش جان کنید ، اتاق اسپرسو مناسب ترین مکان برای شما خواهد بود. این کافه با مکان کوچک خود انواع نوشیدنی‌های بر پایه اسپرسو را سرو می‌نماید و در کنار آن با ساندویچ از مشتریان خود پذیرایی می‌نماید.

بهترین کافه های شهر لندن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *