چند جمله کوتاه درباره قهوه ایلیا

قهوه ایلیا فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است و در سال 1395 بزرگترین فروشگاه اینترنتی و مرجع تخصصی صنعت قهوه در ایران را راه اندازی کرد .مجوعه ی بزرگ ایلیا از 3 بخش فروشگاه اینترنتی ، مجله ی اینترنتی و گروه صنعتی تشکیل شده است .

با ما همراه باشید:
3.

گروه صنعتی

قهوه ایلیا توانسته است با تجربه‌ی 8 ساله فعالیت در صنعت قهوه بزرگترین گروه صنعتی و تولیدی در زمینه قهوه را راه اندازی کند که از دست آورد های این گروه ساخت اولین روستر هوای گرم کشور و همچنین ساخت اولین و قوی ترین آسیاب فروشگاهی قهوه به صورت دانش بنیان است.

2.

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی تخصصی قهوه با هدف بالا بردن سطح آگاهی تمامی علاقه مندان به صنعت قهوه، از جمله باریستا ها، متصدیان کافه و سایر علاقه مندان به قهوه ایجاد شده است.در این بخش از سایت آموزش ها و اطلاعات به روز از صنعت قهوه به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان قرار میگرد .

1.

فروشگاه اینترنتی

در فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا انواع قهوه تازه تفت شده و قهوه های برند و همچنین تمامی تجهیزات مورد نیاز صنعت قهوه مانند انواع اسپرسو ساز، قهوه ساز، قهوه ساز های نسل سوم ، لوازم باریستا، تجهیزات آشپزخانه و آسیاب قهوه و … به صورت آنلاین به فروش میرسد .