تفسیر فال قهوه ، کلمات شروع شونده با حروف ر ز

تعبیر فال قهوه ر-ز

تفسیر فال قهوه حروف ر ز :

در جدول زیر کلیه اشکالی که ممکن است در فال قهوه نمایان شوند و تعبیر و تفسیر مهمی داشته باشند و حرف اول آن ها با ر ز شروع می شود به همراه تعبیر و تصویر  نمایش داده شده است .

تعبیر فال قهوه حروف ر ز

آیا شما تصویری در فال قهوه دیده اید که با حروف ر ز شروع شود و در لیست ما موجود نباشد ؟ اگر چنین است کلمه مورد نظر را به همراه عکس آن در صورت موجود بودن در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید .
در صورتی که در فال قهوه خود تصویر دیگری دیده اید ، که با یکی دیگر از حروف الفبا شروع می‌شود می‌توانید آنرا از میان حروف زیر انتخاب نمایید .

الفبپتجچحخدسشصعفقکگلمنه
امید غفوری
امید غفوری
کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است و از سال 92 در زمینه های مختلف زبان از جمله ترجمه و تدریس فعالیت داشته است. وی سابقه فعالیت در چند سایت مختلف را به عنوان نویسنده و مترجم دارد و از سال 95 به تیم قهوه ایلیا پیوسته است.

6 دیدگاه ها

 1. zari گفت:

  تعبیر زرافه ودلفین چیست

 2. فاطمه صالحی گفت:

  با توجه به منابع انگلیسی ، تعبیر فال قهوه زرافه این است که : قبل از بیان کردن مطلبی خوب درباره آن تفکر کنید
  و تعبیر دلفین مانند تعبیر ماهی است که میشود : در زندگی خود به خصوص در زندگی حرفه ای خود به دست آورد های بزرگی خواهید رسید .
  در اینجا منظور از زندگی حرفه ای ، همان کار و تخصص می‌باشد.
  امیدوارم همانگونه که در فال قهوه تان دیده اید در لحظه لحظه زندگی موفق و پیروز باشید.

 3. الیا گفت:

  معنی زن و موجودات افسانه ای و جوانهی یک گیاه در حال رشد رواگه میدونین لطفا بگین ممنون.

  • امید غفوری امید غفوری گفت:

   زن نماد آسایش و فراغت از مشکلات زندگی است . موجودات افسانه‌ای و جادوگر نیز به معنای خبر خوشی است که به شخص می‌رسد و باید از این فرصت استفاده کند . برای جوانه‌ی گیاه هم ، مطلبی در منابع معتبر ذکر نشده است .

 4. افرا- گفت:

  سلام میشه بگین رقصیدن چه تعبییری داره و دو بال فرشته بزرگ

  • Ellen گفت:

   با اجازه ی مدیر سایت، فرشته خبرهای خوش را در آینده معنی داده و رقصیدن به معنای نا امیدی است. اینها را که کنار هم بخوانیم میشود در نا امیدی بسی امید است، پایان شب سیه سپید است. امیدوارم برای شما هم روشنی در راه باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *