UA-109199481-1اینفوگرافیک : 5 باور غلط در مورد قهوه | فروشگاه اینترنتی قهوه ایلیا

اینفوگرافیک : 5 باور غلط در مورد قهوه

5 باور غلط

امروزه مصرف قهوه بصورت گسترده‌ای در دنیا وجود دارد و این گسترش روز به روز در حال افزایش است . اگر شما از طرفداران پر و پا قرص قهوه هستید و یا اینکه حتی یک مصرف کننده‌ی معمولی قهوه می‌باشید ، حتما اطلاعاتی راجع به قهوه دارید که ممکن است برخی از آنها کاملا درست نباشد و یا منبع علمی موثقی نداشته باشد . بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته مشخص شده است که برخی باورهای غلط در مورد مصرف قهوه وجود دارد که چند نمونه از آن در بین مردم رایج تر می‌باشد . شما نیز ممکن است تا بحال با سوالاتی از قبیل اینکه مصرف قهوه اعتیاد آور است یا اینکه قهوه باعث بروز علائم برخی بیماری‌ها می‌شود مواجه شده باشید . توصیه می‌کنیم حتما اینفوگرافیک زیر را مشاهده نمایید .

باورهای غلط در مورد قهوه

حتما مطالعه کنید : تاثیر قهوه بر انواع سرطان ، آلزایمر و دیابت نوع دوم

شما در این مورد چه فکر می‌کنید ؟ آیا این باورهای غلط در شما نیز وجود داشته است ؟! اگر اینچنین است سریعا آنها را در زباله دان ذهن خود بیندازید و برای همیشه فراموششان کنید !

امید غفوری
امید غفوری
کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است و از سال 92 در زمینه های مختلف زبان از جمله ترجمه و تدریس فعالیت داشته است. وی سابقه فعالیت در چند سایت مختلف را به عنوان نویسنده و مترجم دارد و از سال 95 به تیم قهوه ایلیا پیوسته است.

2 دیدگاه ها

  1. سعید گفت:

    مثل همیشه مقاله عالییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *